Ügyfél- és folyamattámogató munkatárs

A hazai IT piac meghatározó szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint tizenkilenc éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keresünk:

Ügyfél- és folyamattámogató munkatársat.

Feladat

  • Szolgáltatáshoz kapcsolódó helpdesk feladatok érkeztetése hibajegy kezelő rendszeren keresztül
  • Képzési programban elsajátított felhasználó támogatási tevékenységének elvégzése
  • Periodikus riportok készítése, státuszok egyeztetése tanácsadókkal
  • Dokumentációk naprakészen tartása
  • Szakmai képzéseken részvétel, szakmai ismeretek önképzés keretében való folyamatos bővítése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Középszintű aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Együttműködési készség ügyfelekkel, tanácsadókkal
  • Nyitottság informatikai rendszerek és technológiák áttekintő megismerésére
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Precizitás, pontosság, önállóság
  • Megbízhatóság
  • Lelkiismeretes, kitartó munkavégzés

Előny

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete (végfelhasználó, key user, super user)
  • Műszaki/ informatikai / pénzügyi végzettség

Amit kínálunk

  • Vidám, lendületes, támogató csapat
  • Sokszínű, kihívásokkal teli feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Munkaeszközök (laptop, mobil)
  • Családbarát hozzáállás
  • Rendszeres csapatépítő programok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, a pozíció megjelölésével, fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail címre várjuk › sap_recruitment@snt.hu