UC Group Manager

A hazai IT piac dinamikusan fejlődő szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint tizenkilenc éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó UC csoportunk élére keressük leendő kollégánkat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Csoporthoz rendelt portfólió elemek és technológiák naprakész ismerete
  • Csoport erőforrásainak menedzselése
  • Presales együttműködés a kereskedelemmel, szakmai ajánlat, ütemezés és az erőforrás becslés határidőre történő elkészítésének biztosítása
  • A beosztott munkatársak irányítása, támogatása és fejlesztése
  • Részvétel ajánlatok műszaki tartalmának elkészítésében és implementációban
  • Tervezéshez, implementáláshoz és átadáshoz szükséges műszaki dokumentációk elkészítése
  • Részvétel az üzemeltetett rendszerek magas szintű támogatásában

Szakmai és készségbeli elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy informatikai végzettség
  • Minimum 2 év vezetői tapasztalat
  • Minimum 5 év UC területen szerzett szakértői tapasztalat az alábbi technológiai területeken:
    • Cisco Unified Communications megoldások
      • Cisco UCM
      • Cisco UCCX
      • Cisco Telepresence Server megoldások és végberendezések
      • Cisco Unified Border Element
      • Cisco Webex megoldások (on-premise, felhős)
    • Microsoft megoldások
      • Microsoft Skype for Business szerver oldali ismeretek (Frontend és Edge szerverek tervezése, implementációja)
      • Microsoft Teams hang kommunikációs megoldások és gyártók ismerete (Room Systemek, Audiocodes, stb..)
  • CCNP minősítés
  • Egyéb szakirányú Cisco minősítések
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Proaktivitás, önállóság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Eredményorientált, megoldáskereső személyiség
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • „B” kategóriás járművezetői engedély

Előny:

  • ITIL szerinti működésben szerzett tapasztalat
  • Műszaki projekt menedzsment tapasztalat
  • Avaya megoldások pre-sales szintű ismerete
  • Microsoft MCSE minősítések

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Nagy szaktudással rendelkező, lendületes csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Versenyképes kompenzáció
  • Vállalati gépjármű
  • Rugalmas munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, pályázati anyagodat (motivációs levél, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz) a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk › hr[@]snt.hu