Telesales munkatárs

A hazai IT piac meghatározó szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint tizenhét éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keresünk:

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Új ügyfelek telefonos megkeresése
  • Ügyfelek tájékoztatása termékekről, ajánlatokról
  • Ügyfelek meghívása szakmai rendezvényekre
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

Jelölttel szembeni elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum 2 év telesales, telemarketing vagy ügyfélszolgálati tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Eredményorientált, megoldáskereső szemlélet
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, barátságos, vidám, lendületes csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Béren kívüli juttatások
  • Rugalmas munkavégzés (home office támogatása)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, pályázati anyagodat (motivációs levél, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz) a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk › hr[@]snt.hu