Senior hálózat üzemeltető mérnök

Feladat:
Cégünk munkatársat keres jelenlegi és jövőbeni ügyfélkörében informatikai hálózatokkal kapcsolatos senior hálózat üzemeltető mérnöki feladatok ellátására.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Üzemeltetési tapasztalatok az alábbiakban:

  • Cisco nagyvállalati LAN/WAN eszközök
  • Cisco LAN switching, desktop switch-ek, illetve 45K és 65K VSS technológiák
  • Minimum OSPF és EIGRP IP routing protokollok
  • DMVPN (PKI alapú authentikáció), L3 IP VPN
  • Cisco Nexus 5K, DC switch-ek
  • Cisco nagyvállalati Wi-Fi
  • Cisco ASA alapú tűzfalak, VPN koncentrátorok

További elvárások:

  • Hibakeresésben és elhárításban szerzett tapasztalat
  • Szakmai angol nyelvtudás

Előny, ha gyakorlati tapasztalattal rendelkezik az alábbi területeken:

  • F5 terheléselosztók, WAF
  • Aruba Wi-Fi
  • Cisco Prime Infrastructure és LMS
  • Valamilyen scripting nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, barátságos, vidám, lendületes csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes kompenzáció
  • Rugalmas munkaidő
  • Vállalati gépjármű megegyezés szerint

Egyéb információ:

  • Teljes munkaidős, alkalmazotti munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, pályázati anyagodat (motivációs levél, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz) a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: hr@snt.hu