Security Engineer

A hazai IT piac meghatározó szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint tizenhét éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keresünk:

SECURITY ENGINEER

munkatársat.

Feladat:

Cégünk munkatársat keres jelenlegi és jövőbeni ügyfélkörében informatikai hálózatbiztonsággal kapcsolatos rendszermérnöki feladatok ellátására. A munkakör részét képezi:

  • Ügyféligények szakmai szempontból történő azonosítása
  • Megfelelő műszaki megoldások kidolgozása
  • Ajánlatok műszaki tartalmának elkészítése
  • Implementáció
  • Tervezéshez, implementáláshoz és átadáshoz szükséges műszaki dokumentációk elkészítése
  • Részvétel az üzemeltetett rendszerek magas szintű támogatásában.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat minél több technológiai területen az alábbiak közül:
    • Tűzfalak (Check Point, Fortinet)
    • IPS
    • Malware protection
    • Végpontvédelem
    • Adatszivárgás elleni védelem
  • Hálózat biztonsági technológiák
  • Szakmai ismeretek gyors és hatékony elsajátításának és alkalmazásának képessége
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Csapatmunka, jó problémamegoldó készség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Eredményorientált, megoldáskereső kreatív személyiség
  • Nagy munkabírás
  • „B” kategóriás járművezetői engedély
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Előny:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Szolgáltatói hálózati tapasztalatok
  • Check Point minősítések
  • Fortinet minősítések
  • ITIL minősítések

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, barátságos, vidám, lendületes csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes kompenzáció
  • Rugalmas munkaidő
  • Vállalati gépjármű

Egyéb információ:

  • Teljes idős, alkalmazotti munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, pályázati anyagodat (motivációs levél, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz) a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: dorottya.sipos@snt.hu