SAP Travel Management tanácsadó

A hazai IT piac dinamikusan fejlődő szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint tizenkilenc éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keresünk:

SAP Travel Management tanácsadót

Feladatok:

  • Részvétel SAP rendszereket érintő projektekben
  • Igényfelmérés elkészítése, tervezés és megvalósítás
  • Megoldások prezentálása az ügyfél felé
  • Kapcsolattartás a megbízó felhasználóival
  • Szakmai képzéseken részvétel, szakmai ismeretek önképzés keretében való folyamatos bővítése

Téged keresünk, ha:

  • Felsőfokú (egyetemi, főiskolai) végzettséged van
  • Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Angolul tárgyalási szinten beszélsz
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség jellemez
  • Ügyfél- és üzletorientált vagy

Előny, ha:

  • Egyéb nyelvismerettel rendelkezel

Amire nálunk számíthatsz:

  • Hazai és nemzetközi projektekben való részvétel
  • Sokszínű, kihívásokkal teli feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Vidám, lendületes, támogató csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Munkaeszközök (laptop, mobil)
  • Családbarát hozzáállás
  • Rendszeres csapatépítő programok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, szakmai önéletrajzodat a pozíció megjelölésével, az alábbi e-mail címre várjuk: sap_recruitment@snt.hu