SAP Projektvezető

A hazai IT piac meghatározó szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint húsz éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Az S&T hálózati, IT-biztonsági és adattárolási rendszerektől, az integrált vállalatirányítási megoldásokon át, egészen a mérnöki tervező szoftverekig, testreszabott standard megoldásokat és egyedi fejlesztéseket készít közép- és nagyvállalatok, állami intézmények részére. SAP üzletágunk bővítéséhez keresünk budaörsi telephelyünkre:

Feladatok:

  • Projektek tervezése, irányítása, nyomon követése a projekt teljes életciklusa alatt
  • A projekt ütem- és pénzügyi tervének kialakítása és követése, a projekterőforrásterv elkészítése és karbantartása
  • Szoros együttműködés az alvállalkozókkal
  • Részvétel a projekt előkészítési fázisában, a megrendelő igényeinek megértése, továbbítása a csapat felé
  • Az üzletág által használt projektmódszertan megismerése, használata, dokumentumsablonok, támogató eszközök használata, alkalmazásuk felügyelete
  • Projektmódszertan által meghatározott dokumentumok elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Projektvezetői tapasztalat SAP/IT projekteken;
  • Az SAP megoldások és az SAP üzleti folyamatok és funkciók ismerete
  • Magas szintű angol nyelvtudás
  • Jó érdekérvényesítő képesség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Rugalmas, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • kellemes munkakörnyezet
  • fiatalos csapat
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • versenyképes juttatás

Kérdésed van? Írj nekünk a hr[@]snt.hu e-mail címre!

Scroll to Top