SAP Projektasszisztens

A hazai IT piac meghatározó szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint tizenkilenc éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Az S&T hálózati, IT-biztonsági és adattárolási rendszerektől, az integrált vállalatirányítási megoldásokon át, egészen a mérnöki tervező szoftverekig, testreszabott standard megoldásokat és egyedi fejlesztéseket készít közép- és nagyvállalatok, állami intézmények részére. SAP üzletágunk bővítéséhez keresünk budaörsi telephelyünkre

munkatársat.

Feladatok:

  • Projekt menedzseri feladatok támogatása, adminisztrálása
  • Megbeszélések szervezése, jegyzőkönyvek vezetése
  • Dokumentációk kezelése, rendszerezése és nyilvántartása
  • Projektfeladatok státuszának nyomon követése és riportolása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Határidők nyomon követése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • angol nyelv (szóban és írásban)
  • képesség önálló, valamint csapatban történő munkavégzésre
  • Microsoft Word és Excel magas szintű ismerete
  • jó kommunikációs készség (szóbeli és írásbeli egyaránt)

Előny lehet:

  • informatikai projekteben való részvétel

Amit kínálunk:

  • Mentoring program
  • Vidám, lendületes, támogató csapat
  • Sokszínű, kihívásokkal teli feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hazai és nemzetközi projektek
  • Modern munkakörnyezet és munkaeszközök (laptop, mobil)
  • Rendszeres csapatépítés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, a pozíció megjelölésével, fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail címre várjuk › sap_recruitment@snt.hu