Sales Support Coordinator

A hazai IT piac dinamikusan fejlődő szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint tizenkilenc éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • kereskedelem támogató szakértő munkájának segítése
  • koordinálás a szakmai szervezetek között
  • ajánlati határidők betartatása
  • deal regisztrációk kezelése
  • gyártó és ügy specifikus támogató dokumentumok készítése
  • ügyviteli alkalmazások karbantartása

Téged keresünk, ha:

  • legalább középfokú végzettséged van
  • megoldáskereső és ügyfélközpontú vagy
  • jó kommunikációs készség és analitikus szemléletmód jellemez
  • rugalmasnak és terhelhetőnek tartod magad
  • szívesen használod angol nyelvtudásodat az ügyfelekkel, beszállítókkal való kapcsolattartás és dokumentációk készítése során
  • felhasználói szintű MS Office ismeretekkel (Word, Excel, PowerPoint) rendelkezel

Előny, ha:

  • részt vettél már ajánlatok kidolgozásában
  • van tapasztalatod kereskedelemmel való együttműködésben

Amire nálunk számíthatsz:

  • vidám, lendületes, támogató csapat
  • sokszínű, kihívásokkal teli feladatok
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • rugalmas munkaidő
  • home office lehetőség
  • modern munkakörnyezet
  • munkaeszközök (laptop, mobil)
  • családbarát hozzáállás
  • rendszeres csapatépítő programok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, szakmai önéletrajzodat a pozíció megjelölésével, az alábbi e-mail címre várjuk: hr[@]snt.hu