Rendszer architect vezető

A hazai IT piac dinamikusan fejlődő szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint húsz éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Az S&T Infrastruktúra megoldások üzletág ügyfél projektek teljes körű műszaki vezetéséért, az üzemeltetési tevékenységek támogatásáért és az S&T jövőbeni műszaki fejlesztési irányainak kidolgozásáért felelős architect csapatunk élére keressük leendő kollégánkat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A rendszer architect csapat (3-4 fő) és a projektekben részt vevő műszaki kollégák (6-10 fő) munkájának szakmai irányítása
  • Gördülő erőforrás tervezés, erőforrások biztosítása
  • Vállalati stratégia tervezésében való részvétel, teljes üzletágra vonatkozó pénzügyi célok elérésének támogatása
  • Komplex ajánlatok szakmai menedzsmentje
  • Kapcsolattartás érintett üzleti- és egyéb társterületekkel, ügyfelekkel
  • Key Account Menedzserek munkájának támogatása proaktív szakmai ügyfélkezeléssel
  • Szállítókkal, partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Az S&T szolgáltatásainak naprakészen tartása és fejlesztési javaslatok új szolgáltatásokra vagy új technológiai irányok bevezetésére az iparági trendek követésével
  • A területen dolgozó kollégák folyamatos szakmai fejlődésének biztosítása és a munkatársak elkötelezettségének növelése

Elvárások:

  • Hálózati technológiák (L2, L3, LAN, WAN, WLAN, SDN és Unified Communication) elméleti, funkcionális ismerete
  • Cyber Security technológiák (mint határvédelem, végpontvédelem, dDOS védelem, access-control, VPN és hardening) elméleti, funkcionális ismerete
  • Server platformok, virtualizációs technológiák és Microsoft Azure komponensek elméleti, funkcionális ismerete
  • Felsőfokú műszaki vagy informatikai végzettség
  • Minimum 5 év vezetői tapasztalat
  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • Dokumentáció készítésben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Eredményorientált, proaktív és kreatív személyiség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Rendszerszemlélet
  • Prezentációs képesség (magyar és angol nyelven)
  • Priorizálási és koordinációs képesség
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Nyitottság az új technológiákra és fejlesztési irányokra
  • Motiváló, ösztönző személyiség
  • Csapatjátékos
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amire nálunk számíthatsz:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Nagy szaktudással rendelkező, lendületes csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Versenyképes kompenzáció
  • Vállalati gépjármű
  • Rugalmas munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, szakmai önéletrajzodat a pozíció megjelölésével, az alábbi e-mail címre várjuk: hr[@]snt.hu