A hazai IT piac dinamikusan fejlődő szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint húsz éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Recepciós

Feladatok:

  • Beérkező hívások fogadása, továbbítása
  • Kimenő és bejövő posta kezelése, iktatása
  • Tárgyalók előkészítése, konyha rendben tartása
  • Általános adminisztrációs feladatok elvégzése
  • A recepció zavartalan működésének biztosítása

Elvárások:

  • Irodai munkavégzésben szerzett tapasztalat
  • Önmagára igényes, ápolt megjelenés
  • Vidám, pozitív kisugárzású személy
  • Talpraesett, barátságos és segítőkész személyiség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Jó kommunikáció és könnyed kapcsolatteremtő képesség
  • Kiváló szervezői és koordinációs készség
  • Önálló problémamegoldó képesség, megbízható, pontos munkavégzés

Előnyt jelenthet:

  • Recepciós munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, lendületes, támogató csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Családbarát hozzáállás
  • Rendszeres céges programok

Szakmai fejlődés
széleskörű tapasztalatszerzés | szakmai kihívások | képzések támogatása

Stabilitás
25 éve a piacon | dinamikusan fejlődő vállalat | nemzetközi háttér

Rugalmasság
kötetlen munkaidő
home office lehetőség

Családbarát
családi programok | gyermektábor támogatás | céges gyermekprogram

Munkavállalói jóllét
modern munkahelyi környezet | csapatépítők | céges reggeli | gyümölcsnapok | öntevékeny körök | sportolási lehetőség

Scroll to Top