Recepciós (részmunkaidős)

A hazai IT piac dinamikusan fejlődő szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint tizenhét éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keresünk:

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Beérkező hívások fogadása, továbbítása
  • Vendégek fogadása, kiszolgálása
  • Kimenő és bejövő posta kezelése, iktatása
  • Tárgyalók előkészítése, konyha rendben tartása
  • Taxi, futárok intézése, catering rendelés az érkező vendégek számára és rendezvényekre
  • Általános adminisztrációs feladatok elvégzése
  • A recepció zavartalan működésének biztosítása

Jelölttel szembeni elvárások:

  • Irodai munkavégzésben szerzett tapasztalat
  • Önmagára igényes, ápolt megjelenés
  • Vidám, pozitív kisugárzású személy
  • Talpraesett, barátságos és segítőkész személyiség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Jó kommunikáció és könnyed kapcsolatteremtő képesség
  • Kiváló szervezői és koordinációs készség
  • Önálló problémamegoldó képesség, megbízható, pontos munkavégzés
  • Váltott műszakbeosztás vállalása – hétköznap (de.: 7:30-13:30, du.: 11:30-17:30)

Előnyt jelenthet:

  • Recepciós munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Vidám, lendületes, támogató csapat
  • Nyelvtanulás támogatása
  • Modern munkakörnyezet
  • Családbarát hozzáállás
  • Rendszeres csapatépítés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, pályázati anyagodat (motivációs levél, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz) a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk › hr[@]snt.hu

Kérjük, hogy a fájlokat az alábbiak szerint nevezd el:
vezeteknev_keresztnev_SZK_CV_HUN.(kiterjesztés)
vezeteknev_keresztnev_SZK_CV_ENG.(kiterjesztés)