Raktáros

A hazai IT piac dinamikusan fejlődő szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint húsz éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Raktáros

Feladatok:

  • Beérkezett áru átvétele, bevételezése, polcra helyezése
  • Beérkezett megrendelések alapján történő áru összekészítés és árukiadás
  • Raktári készlet, eszközök és gépek felügyelete, tisztán tartása
  • Rendszeres leltározás, készletvezetés, nyilvántartás naprakész vezetése
  • Egyéb árukezeléshez kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Ad-hoc irodaüzemeltetéssel kapcsolatos feladatok ellátása (pl. irodák közötti bútormozgatás)

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Excel, Word)

Előnyt jelent:

  • IT vállalatnál szerzett raktáros tapasztalat

Amire nálunk számíthatsz:

  • Vidám, lendületes, támogató csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Modern munkakörnyezet
  • Munkaeszközök (laptop, mobil)
  • Családbarát hozzáállás
  • Rendszeres csapatépítő programok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, szakmai önéletrajzodat a pozíció megjelölésével, az alábbi e-mail címre várjuk: hr[@]snt.hu