Projektvezető

A hazai IT piac dinamikusan fejlődő szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint tizenkilenc éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keresünk:

Projektvezető-t

Feladatok:

  • IT projektek vezetése (IT infrastruktúra és IT biztonsági területeken)
  • Projektmunkák koordinálása, kivitelezése, teljes körű felügyelete és irányítása
  • A határidők betartása, betartatása a projektben résztvevőkkel
  • Munkavégzés minőségének ellenőrzése, műszaki problémák megoldásának koordinálása
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, alvállalkozókkal, műszaki ellenőrökkel
  • Projekt dokumentáció készítése
  • Projekt termékek átadás-átvételének lebonyolítása
  • Kapcsolattartás a kereskedelemmel, a kivitelezést végző műszaki csapatokkal és a logisztika területtel

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (műszaki vagy gazdasági) végzettség
  • Minimum 3-5 éves IT területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kiváló szervező és koordináló képesség
  • Kiemelkedő problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Megbízható, önálló, precíz és elkötelezett munkavégzés
  • Magabiztos fellépés
  • Rugalmas hozzáállás, ügyfélközpontúság
  • „Out of the box” gondolkodásmód
  • Együttműködésre, csapatmunkára való képesség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (elsősorban MS Projekt)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • „B” kategóriás járművezetői engedély és gépjárművezetői gyakorlat

Előny:

  • PM minősítés:
    • IPMA Level B/C
    • PMP
    • PRINCE2 Practitioner
  • SW fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • IT biztonsági tanácsadási projektekben szerzett tapasztalat

Amire nálunk számíthatsz:

  • Vidám, lendületes, támogató csapat
  • Sokszínű, kihívásokkal teli feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Belső és külső képzések
  • Vállalati gépjármű
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Modern munkakörnyezet és munkaeszközök
  • Családbarát hozzáállás
  • Rendszeres csapatépítés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, szakmai önéletrajzodat a pozíció megjelölésével, az alábbi e-mail címre várjuk: hr[@]snt.hu