Pénzügyi/kontrolling asszisztens

A hazai IT piac dinamikusan fejlődő szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint tizenkilenc éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Analitikák készítése
  • Meglévő analitikák naprakészen tartása
  • Meglévő folyamatok működtetésében való részvétel

Elvárások:

  • Microsoft Excel haladó szintű ismerete
  • Logikus gondolkodás
  • Precizitás
  • Monotonitástűrés

Előny:

  • Pénzügyi szemlélet és/vagy végzettség
  • Releváns tapasztalat

Amire nálunk számíthatsz:

  • Vidám, lendületes, támogató csapat
  • Sokszínű, kihívásokkal teli feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő (akár részmunkaidő)
  • Home office lehetőség
  • Modern munkakörnyezet és munkaeszközök
  • Családbarát hozzáállás
  • Rendszeres csapatépítő programok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, szakmai önéletrajzodat a pozíció megjelölésével, az alábbi e-mail címre várjuk: sap_recruitment[@]snt.hu