A hazai IT piac dinamikusan fejlődő szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint húsz éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keresünk kollégát/kolléganőt az alábbi pozícióba:

Microsoft Rendszer Architect

Feladatok:

  • A beérkező ügyféligények műszaki szempontból való feldolgozása, megértése
  • A beérkezett ügyféligényekre optimális E2E megoldás ajánlati szintű kidolgozása
  • Az elkészített megoldások ügyféllel történő egyeztetése és a kereskedelmi tárgyalások támogatása
  • Meglévő ügyfeleknél fejlesztési lehetőségek azonosítása, ajánlati szintű kidolgozása és műszaki egyeztetése az ügyféllel
  • Projektek műszaki vezetése a low-level tervezéstől a projekt feladat átadásáig
  • A projekt feladatok optimális megoldásának kidolgozása az ügyféllel és projekt műszaki csapatával közösen
  • Az ügyfél oldali change igények műszaki kezelése és azokra optimális megoldás kidolgozása
  • Konzultáció biztosítása a felmerült üzemeltetési és ügyfél change igények kezelésében.
  • Az S&T szolgáltatásainak naprakészen tartása és fejlesztési javaslatok új szolgáltatásokra vagy új technológiai irányok bevezetésére az iparági trendek követésével
  • Tudásmegosztás az implementált projektek és új technológiák vonatkozásában

Amire nálunk számíthatsz:

  • Sokszínű, kihívásokkal teli feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Vidám, lendületes, támogató csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Munkaeszközök (laptop, mobil)
  • Családbarát hozzáállás
  • Rendszeres csapatépítő programok
  • Vállalati gépjármű

Elvárások:

  • Microsoft On-Premise, cloud és hybrid platformok tervezési irányelveinek ismerete
  • Microsoft technológiák architekturális ismerete:
    • Azure IaaS
    • Azure PaaS
    • Productivity (O365, M365)
    • Microsoft Security & Management (OMS, EMS)
    • On-Premise Microsoft server termékek (Exch. SQL, Sharepoint, System Cent.)
  • Data&AI funkcionális ismerete
  • Platformok és technológiák elméleti, funkcionális ismerete:
    • Server platformok
    • Tárolóplatformok
    • Archiválási ismeretek
    • Virtualizációs ismeretek
    • Cloud automatizációs platformok
  • Open source technológiák elméleti, funkcionális ismerete:
    • Linux disztribúciók
    • Adatbázis technológiák
    • Container technológiák
  • Hálózati és IT security technológiák elméleti, funkcionális ismerete
  • IoT megoldások elméleti, funkcionális ismerete
  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • Dokumentáció készítésben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Eredményorientált, proaktív és kreatív személyiség
  • Nyitottság az új technológiákra és fejlesztési irányokra
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Rendszerszemlélet
  • Prezentációs képesség (magyar és angol nyelven)
  • Priorizálási és koordinációs képesség
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Csapatjátékos
  • Felsőfokú műszaki vagy informatikai végzettség
  • „B” kategóriás járművezetői engedély

Szakmai fejlődés
széleskörű tapasztalatszerzés | szakmai kihívások | képzések támogatása

Stabilitás
25 éve a piacon | dinamikusan fejlődő vállalat | nemzetközi háttér

Rugalmasság
kötetlen munkaidő
home office lehetőség

Családbarát
családi programok | gyermektábor támogatás | céges gyermekprogram

Munkavállalói jóllét
modern munkahelyi környezet | csapatépítők | céges reggeli | gyümölcsnapok | öntevékeny körök | sportolási lehetőség

Scroll to Top