A hazai IT piac dinamikusan fejlődő szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint húsz éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keresünk kollégát/kolléganőt az alábbi pozícióba:

Microsoft Rendszer Architect

Feladatok:

  • A beérkező ügyféligények műszaki szempontból való feldolgozása, megértése
  • A beérkezett ügyféligényekre optimális E2E megoldás ajánlati szintű kidolgozása
  • Az elkészített megoldások ügyféllel történő egyeztetése és a kereskedelmi tárgyalások támogatása
  • Meglévő ügyfeleknél fejlesztési lehetőségek azonosítása, ajánlati szintű kidolgozása és műszaki egyeztetése az ügyféllel
  • Projektek műszaki vezetése a low-level tervezéstől a projekt feladat átadásáig
  • A projekt feladatok optimális megoldásának kidolgozása az ügyféllel és projekt műszaki csapatával közösen
  • Az ügyfél oldali change igények műszaki kezelése és azokra optimális megoldás kidolgozása
  • Konzultáció biztosítása a felmerült üzemeltetési és ügyfél change igények kezelésében.
  • Az S&T szolgáltatásainak naprakészen tartása és fejlesztési javaslatok új szolgáltatásokra vagy új technológiai irányok bevezetésére az iparági trendek követésével
  • Tudásmegosztás az implementált projektek és új technológiák vonatkozásában

Amire nálunk számíthatsz:

  • Sokszínű, kihívásokkal teli feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Vidám, lendületes, támogató csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Munkaeszközök (laptop, mobil)
  • Családbarát hozzáállás
  • Rendszeres csapatépítő programok
  • Vállalati gépjármű

Elvárások:

  • Microsoft On-Premise, cloud és hybrid platformok tervezési irányelveinek ismerete
  • Microsoft technológiák architekturális ismerete:
    • Azure IaaS
    • Azure PaaS
    • Productivity (O365, M365)
    • Microsoft Security & Management (OMS, EMS)
    • On-Premise Microsoft server termékek (Exch. SQL, Sharepoint, System Cent.)
  • Data&AI funkcionális ismerete
  • Platformok és technológiák elméleti, funkcionális ismerete:
    • Server platformok
    • Tárolóplatformok
    • Archiválási ismeretek
    • Virtualizációs ismeretek
    • Cloud automatizációs platformok
  • Open source technológiák elméleti, funkcionális ismerete:
    • Linux disztribúciók
    • Adatbázis technológiák
    • Container technológiák
  • Hálózati és IT security technológiák elméleti, funkcionális ismerete
  • IoT megoldások elméleti, funkcionális ismerete
  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • Dokumentáció készítésben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Eredményorientált, proaktív és kreatív személyiség
  • Nyitottság az új technológiákra és fejlesztési irányokra
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Rendszerszemlélet
  • Prezentációs képesség (magyar és angol nyelven)
  • Priorizálási és koordinációs képesség
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Csapatjátékos
  • Felsőfokú műszaki vagy informatikai végzettség
  • „B” kategóriás járművezetői engedély

Szakmai fejlődés
széleskörű tapasztalatszerzés
szakmai kihívások
képzések támogatása

Stabilitás
25 éve a piacon
dinamikusan fejlődő vállalat
nemzetközi háttér

Rugalmasság
kötetlen munkaidő
home office lehetőség

Családbarát
családi programok
gyermektábor támogatás
céges gyermekprogram

Munkavállalói jóllét
modern munkahelyi környezet
csapatépítők
céges reggeli
gyümölcsnapok
öntevékeny körök
sportolási lehetőség

Kérdésed van? Írj nekünk a hr[@]snt.hu e-mail címre!

Scroll to Top