A hazai IT piac dinamikusan fejlődő szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint húsz éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Microsoft Group Manager (Productivity)

Feladatok:

  • Csoporthoz rendelt portfólió elemek és technológiák naprakész ismerete
  • Csoport szintű stratégia kidolgozásában való aktív részvétel, stratégiai irányok elkötelezett támogatása
  • A csoportban rendelkezésre álló erőforrások tervezése, menedzselése és visszakövetése
  • Presales együttműködés a kereskedelemmel, szakmai ajánlat, ütemezés és az erőforrás becslés határidőre történő elkészítésének biztosítása
  • A beosztott munkatársak irányítása, támogatása és fejlesztése
  • Csoport működésén szakmai és minőségi kontroll biztosítása
  • Részvétel ajánlatok műszaki tartalmának elkészítésében és implementációban
  • Tervezéshez, implementáláshoz, átadáshoz és üzemeltetéshez szükséges műszaki dokumentációk elkészítése
  • Részvétel az üzemeltetett rendszerek magas szintű támogatásában

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy informatikai végzettség
  • Minimum 2 év vezetői tapasztalat
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat kiemelten az alábbi területeken:
    • Microsoft M365 szolgáltatás portfólió beható ismerete, ezeken alapuló megoldások tervezésében és implementációjában szerzett gyakorlati tapasztalat
    • Microsoft alapú on-premises szerver technológiák széleskörű ismerete
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Proaktivitás, önállóság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kiemelkedő prezentációs készség
  • Eredményorientált, megoldáskereső személyiség
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • „B” kategóriás járművezetői engedély

Előny:

  • ITIL szerinti működésben szerzett tapasztalat
  • Műszaki projekt menedzsment tapasztalat
  • Microsoft minősítések (transcripteket kérjük csatolni)
  • Egyéb Microsoft megoldásokban szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Egyéb (pl. Google, Amazon, Redhat, Oracle) felhő alapú szolgáltatókkal szerzett tapasztalat
  • Opensource technológiák ismerete
  • Angol nyelven történő prezentációban, illetve oktatásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Nagy szaktudással rendelkező, lendületes, támogató csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Munkaeszközök (laptop, mobil)
  • Vállalati gépjármű
  • Családbarát hozzáállás
  • Rugalmas munkaidő

Szakmai fejlődés
széleskörű tapasztalatszerzés | szakmai kihívások | képzések támogatása

Stabilitás
25 éve a piacon | dinamikusan fejlődő vállalat | nemzetközi háttér

Rugalmasság
kötetlen munkaidő
home office lehetőség

Családbarát
családi programok | gyermektábor támogatás | céges gyermekprogram

Munkavállalói jóllét
modern munkahelyi környezet | csapatépítők | céges reggeli | gyümölcsnapok | öntevékeny körök | sportolási lehetőség

Scroll to Top