Microsoft Engineer

A hazai IT piac dinamikusan fejlődő szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint tizenkilenc éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keresünk:

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Új ügyfél igényekre megfelelő műszaki megoldások kidolgozása
  • Megvalósítási dokumentációk, HLD, LLD készítése
  • Ügyfél prezentációk
  • A tervezett rendszer kivitelezése, megvalósulási dokumentáció készítése
  • A telepített rendszerek üzemeltetés támogatásának segítése
  • Szakértői készenlét biztosítása

Jelölttel szembeni szakmai elvárások:

  • Szakmai tapasztalat minél több technológiai területen az alábbiak közül:
    • Microsoft alapú rendszerek üzemeltetése
      • Alap színű Active Directory ismeretek
      • Windows Server 2012 R2, 2016 konfiguráció és üzemeltetés
      • Web szervert: ISS konfiguráció és üzemeltetés
      • Adatbázis szolgáltatás: Microsoft SQL konfiguráció és üzemeltetés
    • Linux alapú rendszerek üzemeltetése
      • Disztribúciók: RedHat, CentOS, Ubuntu, SUSE konfiguráció és üzemeltetés
      • Web szerver: Nginx, esetleg Apache konfiguráció és üzemeltetés
      • Adatbázis szolgáltatás: MySQL, MariaDB (multi-master) konfiguráció és üzemeltetés
    • Alapvető hálózati ismeretek
    • Monitorozó rendszerek ismerete és használata
    • Jegykezelő rendszer ismerete és használata

Jelölttel szembeni személyiségbeli elvárások:

  • Szakmai ismeretek gyors és hatékony elsajátításának és alkalmazásának képessége
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Csapatmunka, jó problémamegoldó készség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Eredményorientált, megoldáskereső kreatív személyiség
  • Terhelhetőség
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Előnyt jelenthet:

  • Microsoft Azure területen szerzett tapasztalat különösen az alábbi területeken:
    • Azure Application Gateway (WAF)
    • Azure CDN
    • Azure Load Balancer
    • Azure Virtual Machine
    • Azure Virtual Network
    • Network Security Group
    • Azure Redis Cache
    • Azure VPN
    • Azure Storage
    • Azure Automation
    • Log Analytics
    • Azure SQL és App Service
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Szerver virtualizációs ismeretek (vmware, kvm)

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, barátságos, vidám, lendületes csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes kompenzáció
  • Rugalmas munkaidő
  • Vállalati gépjármű

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, magyar  nyelvű szakmai önéletrajzodat a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: hr@snt.hu