A hazai IT piac meghatározó szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint húsz éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keresünk:

Mérlegképes könyvelőt

Feladatok:

  • Partnerekkel való pénzügyi kapcsolattartás, kintlévőség kezelés
  • Beérkező számlák rögzítése, számlázás
  • Nyilvántartások vezetése
  • Banki tranzakciók rögzítése
  • A munkakörhöz kapcsolódó dokumentumok kezelése, rendszerezése, archiválása
  • Kimutatások, jelentések készítése
  • Az értékesítésben dolgozó kollégák munkájának támogatása
  • Vállalat ügyviteli rendszerébe történő adatrögzítés
  • Főkönyvelő munkájának támogatása

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • 3 év pénzügy-számviteli területen szerzett tapasztalat
  • SAP magasszintű gyakorlati ismerete
  • Irodai alkalmazások (pl. Word, Excel, Outlook) ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Analitikus gondolkodás
  • Talpraesett, segítőkész, energikus és közvetlen személyiség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Rugalmas hozzáállás, nyitottság
  • Együttműködésre, csapatmunkára való képesség

Előnyt jelent:

  • Navision program ismerete
  • Könyvelőirodai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Vidám, lendületes és támogató csapat vagyunk
  • Kihívásokkal teli feladatokat vállalhatsz
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • Modern munkakörnyezetet biztosítunk
  • Versenyképes bérezést és béren kívüli juttatásokat kapsz

Szakmai fejlődés
széleskörű tapasztalatszerzés | szakmai kihívások | képzések támogatása

Stabilitás
25 éve a piacon | dinamikusan fejlődő vállalat | nemzetközi háttér

Családbarát
családi programok | gyermektábor támogatás | céges gyermekprogram

Munkavállalói jóllét
modern munkahelyi környezet | csapatépítők | céges reggeli | gyümölcsnapok | öntevékeny körök | sportolási lehetőség

Scroll to Top