A hazai IT piac dinamikusan fejlődő szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint húsz éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Logisztikai munkatárs

Feladatok:

  • Vevői megrendelések rögzítése a SAP rendszerben, project sheet és approval sheet, vevői árajánlatok dokumentálása, visszaigazolások készítése és határidők nyomon követése
  • Szállítói megrendelések készítése
  • Be- és kiszállítások bonyolítása, felügyelete, szállítmányozókkal való kapcsolattartás
  • Áruátvétel a szállítóktól, raktárra vételezés, kiadás
  • Szállítólevelek vevő számlák kiállítása
  • Szállítói számlák nyomon követése
  • Készenléti és karbantartási szerződésekkel kapcsolatos adminisztráció
  • Projektek zárása, kiértékelése, listák készítése
  • Havi, negyedéves és éves zárásokban való aktív közreműködés
  • Leltárban való közreműködés, annak adminisztrálása, kiértékelése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (logisztika/közgazdász/gazdasági)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (de pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • SAP ismeret
  • Microsoft Office termékcsalád magas szintű ismerete, kiemelten: Word, Excel, PowerPoint és MS Project
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Precíz, önálló, hatékony munkavégzés
  • Eredménycentrikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Talpraesett, segítőkész, energikus és közvetlen személyiség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Rugalmas hozzáállás, nyitottság
  • Együttműködésre, csapatmunkára való képesség

Amit kínálunk:

  • Vidám, lendületes, támogató csapat
  • Sokszínű, kihívásokkal teli feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Munkaeszközök (laptop, mobil)
  • Családbarát hozzáállás
  • Rendszeres csapatépítő programok

Szakmai fejlődés
széleskörű tapasztalatszerzés | szakmai kihívások | képzések támogatása

Stabilitás
25 éve a piacon | dinamikusan fejlődő vállalat | nemzetközi háttér

Rugalmasság
kötetlen munkaidő
home office lehetőség

Családbarát
családi programok | gyermektábor támogatás | céges gyermekprogram

Munkavállalói jóllét
modern munkahelyi környezet | csapatépítők | céges reggeli | gyümölcsnapok | öntevékeny körök | sportolási lehetőség

Scroll to Top