Kompenzációs specialista

A hazai IT piac dinamikusan fejlődő szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint húsz éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keresünk:

Dolgozz nálunk, mert:

  • Változatos, kihívásokkal teli feladatokat vállalhatsz
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • Vidám, lendületes és támogató csapat vagyunk
  • Modern munkakörnyezetet biztosítunk
  • Versenyképes bérezést és béren kívüli juttatásokat kapsz
  • Rugalmas munkavégzésedet (home office) támogatjuk

Ezeket a feladatokat tervezzük Neked:

  • Béren kívüli juttatási rendszer kidolgozása, bevezetése és operatív működtetése
  • Juttatási rendszerhez kapcsolódó IT rendszer tervezésében, implementálásában való részvétel
  • Egységes munkaköri besorolási rendszer kidolgozása
  • Rendszeres és ad hoc riportok készítése
  • Munkaerőpiaci trendek elemzése
  • Egyéb HR és munkaügyi fejlesztési projektekben való részvétel

Ezeket várjuk el Tőled:

  • Felsőfokú végzettség
  • Kompenzációs területen szerzett minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • Juttatási rendszer kidolgozásában vagy fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Munkaügyi és munkajogi ismeretek
  • Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód
  • Üzleti gondolkodás, összefüggések átlátása
  • Önálló, nyitott, proaktív személyiség
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Magas szintű Excel ismeret

Előny lehet a kiválasztás során:

  • IT szektorban szerzett tapasztalat
  • HR területet támogató informatikai rendszer bevezetésében szerzett tapasztalat
Scroll to Top