Kereskedelmi asszisztens

A hazai IT piac meghatározó szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint tizenhét éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keresünk:

munkatársat
teljes vagy akár részmunkaidőben (6 órás)

Feladat

  • Ügyfeleknél lévő kereskedelmi folyamatok nyomon követése
  • Magyar és angol nyelvű kereskedelmi ajánlatok előkészítése és /elkészítése
  • Szerződéskötések koordinációja
  • CRM karbantartás kereskedőktől kapott információk alapján
  • Sablonokban lévő kalkulációk és árajánlatok készítése, riportok, kimutatások összeállítása
  • Logisztikai csapattal való szoros együttműködés (egyszerű beszerzések és szállítások koordinálása)
  • Találkozók egyeztetése, szervezése a kereskedő kollégák részére

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • Önálló munkavégzésre alkalmas, pro-aktivitás
  • Magabiztos, minimum középfokú Angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Ügyfélközpontúság
  • Megbízhatóság, precizitás

Előny

  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete (SAP és Microsoft CRM)
  • Informatikai háttér

Amit kínálunk

  • Fiatalos, barátságos, vidám, lendületes csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Béren kívüli juttatások

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, pályázati anyagodat (motivációs levél, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz) a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk ›  dorottya.sipos@snt.hu