A hazai IT piac dinamikusan fejlődő szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint húsz éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó Kereskedelem támogatási csoportunk élére keressük leendő kollégánkat az alábbi pozícióba:

Kereskedelem támogatási csoportvezető

Feladatok:

  • Csoport működésének támogatása a cég elvárásainak megfelelően
  • A csoportban rendelkezésre álló erőforrások tervezése, menedzselése
  • Együttműködés a kereskedelemmel, tenderirodával, műszaki területekkel, logisztikával
  • A beosztott munkatársak irányítása, támogatása és fejlesztése
  • Csoport működésén és minőségi kontroll biztosítása
  • Ajánlatok, kalkulációk készítése
  • Részvétel a beosztott kollégák által készített ajánlatok ellenőrzésében
  • Kvalifikációs eljárásban kiemelt részvétel
  • Pénzügyi, kereskedelmi és teljesítési kockázat előszűrés
  • Kereskedelem támogatási folyamat szervezése, finomhangolása
  • Határidők, vállalások kikényszerítése és betartatása a beosztott kollégákon keresztül
  • Beszállítók, partnerek kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy informatikai végzettség
  • Minimum 2 év vezetői tapasztalat
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat kiemelten az alábbi területeken:
    • Komplex ajánlatok kidolgozása
    • Tenderanyagok értelmezése
  • Jó szövegértési képesség
  • Magas szintű MS Office (különösképpen Excel) használat
  • Csoporthoz rendelt portfólió elemek és technológiák magas szintű ismerete
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Csapatjátékos beállítottság
  • Proaktivitás, önállóság
  • Kiváló kommunikációs és konfliktus kezelési készség
  • Magas stressz tűrő képesség
  • Eredményorientált, megoldáskereső hozzáállás
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • „B” kategóriás járművezetői engedély

Előny:

  • Képviselt portfólió gyártóinak ismerete
  • Releváns minősítések (kereskedelmi, presales) megléte
  • Közbeszerzési ismeretek

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Nagy szaktudással rendelkező, lendületes, támogató csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Munkaeszközök (laptop, mobil)
  • Vállalati gépjármű
  • Családbarát hozzáállás
  • Rugalmas munkaidő

Szakmai fejlődés
széleskörű tapasztalatszerzés | szakmai kihívások | képzések támogatása

Stabilitás
25 éve a piacon | dinamikusan fejlődő vállalat | nemzetközi háttér

Rugalmasság
kötetlen munkaidő
home office lehetőség

Családbarát
családi programok | gyermektábor támogatás | céges gyermekprogram

Munkavállalói jóllét
modern munkahelyi környezet | csapatépítők | céges reggeli | gyümölcsnapok | öntevékeny körök | sportolási lehetőség

Scroll to Top