S&T Junior Program

Csatlakozz a csapatunkhoz!

Az S&T Junior Program célja és felépítése

A program célja, fiatal, IT infrastruktúra terület iránt érdeklődő, fejlődésre nyitott pályakezdők elméleti tudásának elmélyítése és tapasztalatszerzés biztosítása projektekben való részvételen keresztül. Az egy éves programot követően hosszútávú munkavégzést biztosítunk változatos projekteken.

Miért érdemes csatlakoznod?

Jó munkahelyi légkör
jófej, támogató kollégák
emberközpontú megközelítés
jó munkakörülmények
céges csapatépítők
sportolási lehetőségek

Folyamatos szakmai fejlődés
tapasztalt, szakértő csapat
sokszínű, változatos feladatok

Rugalmasság
kötetlen munkaidő
home office

Elismerés
megbecsülés
korrekt juttatási csomag

Stabilitás
nemzetközi háttér
20+ év tapasztalat
Cisco Gold partner
Microsoft Gold partner
IBM Platinum partner

Kik jelentkezhetnek az S&T Junior Programba?

  • legalább középfokú, műszaki/informatikai végzettséged van
  • legalább kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel
  • teljes munkaidőben, heti 40 órában szeretnél dolgozni és tanulni
  • nem okoz problémát a budaörsi irodánkba való bejárás
  • a célod, hogy karrieredet hálózati megoldások, IT biztonság vagy adatközpont és felhő megoldások területén építsd
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezel
  • nyitott és rugalmas vagy
  • szívesen dolgozol csapatban, de akkor sem esel kétségbe, ha önálló feladatot bíznak rád
  • szeretnél fejlődni és szívesen tanulsz új dolgokat

Nem várjuk el, de örülünk, ha:

  • van már informatikai területen szerzett munkatapasztalatod
  • rendelkezel B kategóriás járművezetői engedéllyel

Loading

Kérdésed van? Írj nekünk a hr[@]snt.hu e-mail címre!

Scroll to Top