Junior szoftverfejlesztő

A hazai IT piac dinamikusan fejlődő szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint húsz éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Specifikációnak megfelelő szoftverek fejlesztése az S&T által forgalmazott szoftverekhez
  • Alkalmazott keretrendszerek megismerése, használata (Spring, Windchill)
  • Közös munka az alkalmazás mérnökökkel

Elvárások:

  • Releváns végzettség (akár Java/C# bootcamp, tanfolyam) vagy egyenértékű szakmai tapasztalat
  • Műszaki beállítottság és/vagy előélet
  • Valamely verziókövető rendszer (pl. git, SVN) ismerete
  • Megbízható, precíz és elkötelezett munkavégzés
  • Rugalmas hozzáállás, ügyfélközpontúság
  • Szakmai ismeretek gyors és hatékony elsajátításának képessége
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Együttműködésre, csapatmunkára való képesség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)

Előny:

  • C# és Java együttes ismerete
  • C++ ismeret
  • IoT, MES, PLM, CAD rendszerek ismerete
  • Hardware ismeret
  • Linux ismeret
  • CI ismeret

Amire nálunk számíthatsz:

  • Vidám, lendületes, támogató csapat
  • Sokszínű, kihívásokkal teli feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Munkaeszközök (laptop, mobil)
  • Családbarát hozzáállás
  • Rendszeres csapatépítő programok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, szakmai önéletrajzodat a pozíció megjelölésével, az alábbi e-mail címre várjuk: hr[@]snt.hu