Junior SAP tanácsadó

A hazai IT piac meghatározó szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint tizenhét éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Az S&T Consulting Hungary Kft. SAP Üzletága számos modulra kiterjedő speciális szaktudással, illetve nagy- és középvállalati projekt tapasztalattal rendelkezik. A divízió erőssége az Ügyfelek teljes SAP projekt és üzemeltetési életciklusának támogatása. Csapatunk bővítéséhez keresünk budaörsi telephelyünkre JUNIOR SAP tanácsadó munkatársakat, teljes munkaidőben. 2018. Júliusi kezdéssel tanfolyamot indítunk, ahol az SAP modulok elsajátíthatók. A tanfolyam időtartama 2 hónap. Az SAP tudás előny, de nem feltétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettség (közgazdaságtan vagy mérnöki szakirányon)
  • vagy folyamatban lévő utolsó éves felsőfokú tanulmány
  • angol nyelv (szóban és írásban)

Előny lehet:

  • egy bevezetési projektben való tanácsadói részvétel
  • német nyelv (szóban és írásban)

Amit kínálunk:

  • kellemes munkakörnyezet
  • fiatalos csapat
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • versenyképes juttatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, a pozíció megjelölésével, fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail címre várjuk › sap_recruitment@snt.hu