A hazai IT piac meghatározó szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint húsz éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keresünk kollégát/kolléganőt az alábbi pozícióba:

Junior SAP IS-U tanácsadó

Feladatok:

  • SAP IS-U rendszerhez kapcsolódó projektekben való részvétel
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Üzleti folyamatok és ügyfél igények elemzése
  • Specifikációk és dokumentációk készítése
  • Beállítások elvégzése
  • Rendszerintegráció

Elvárások:

  • Részvétel az SAP junior programunkban
  • Az alábbi területek bármelyikén szerzett 1-2 év tapasztalat:
    • SAP IS-U modul használatában kulcsfelhasználói ismeretek és gyakorlat
    • SAP Közmű folyamatok ismerete
    • SAP IS-U Törzsadatok és azok kapcsolatainak ismerete
    • SAP közmű elszámolási/számlázási folyamatok ismerete
  • Irodai szoftver alkalmazások (pl. MS Office) ismerete
  • Középszíntű angol nyelvtudás
  • Rugalmas, önálló munkavégzés

Előny:

  • Az alábbi területeken szerzett ismeret/tapasztalat:
    • SAP Elszámolási törzsadatok, tarifastruktúra
    • SAP CIC0 konfiguráicó
    • SAP IS-U Készülékkezelés modul
    • SAP IDE (Intercompany Data Exhange)
    • SAP EDM modul
    • SAP EBF (Easy Bill Correction Framework)

Amit kínálunk:

  • Vidám, lendületes, támogató csapat és mentor
  • Sokszínű, kihívásokkal teli feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Munkaeszközök (laptop, mobil)
  • Családbarát hozzáállás
  • Rendszeres csapatépítő programok

Ez a keresés jelenleg nem aktív. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz,
iratkozz fel az oldal alján található Állás értesítőre, vagy kérdés esetén írj nekünk az alábbi e-mail címre: hr[@]snt.hu

Szakmai fejlődés
széleskörű tapasztalatszerzés | szakmai kihívások | képzések támogatása

Stabilitás
25 éve a piacon | dinamikusan fejlődő vállalat | nemzetközi háttér

Rugalmasság
kötetlen munkaidő
home office lehetőség

Családbarát
családi programok | gyermektábor támogatás | céges gyermekprogram

Munkavállalói jóllét
modern munkahelyi környezet | csapatépítők | céges reggeli | gyümölcsnapok | öntevékeny körök | sportolási lehetőség

Ez a keresés jelenleg nem aktív.
Amennyiben szeretnél értesülni hasonló lehetőségekről, iratkozz fel az állás értesítésre!

Scroll to Top