Junior Sales

A hazai IT piac meghatározó szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint tizenkilenc éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keresünk:

munkatársat.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Új üzleti lehetőségek feltárása, új ügyfelek akvirálása
  • Műszaki csapatokkal való egyeztetés
  • Magyar és angol nyelvű kereskedelmi ajánlatok előkészítése és /elkészítése
  • Szerződéskötések koordinációja
  • Sablonokban lévő kalkulációk és árajánlatok készítése, riportok, kimutatások összeállítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 2 év kereskedelmi tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzésre alkalmas, proaktív hozzáállás
  • Ügyfélközpontúság
  • Teljesítményorientált gondolkodásmód
  • Magabiztos, minimum középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)

Előny:

  • IT területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, barátságos, vidám, lendületes csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Béren kívüli juttatások

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, pályázati anyagodat (motivációs levél, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz) a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk › hr[@]snt.hu