Junior IT desktop üzemeltető

A hazai IT piac meghatározó szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint tizenhét éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keresünk:

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Kollégák munkaállomásaira operációs rendszer és Microsoft Office telepítése és a gépek MS domainbe léptetése
  • Munkaállomások hardver és szoftver hibáinak felderítése, elhárítása, akár a gyártók bevonásával
  • Kliens oldali levelezési problémák diagnosztizálása
  • Munkaállomások titkosításának adminisztrálása és hibaelhárítása
  • Wi-Fi beállítások elvégzése illetve szükség szerinti hiba elhárítása
  • VPN kliensek telepítése és hiba diagnosztizálása
  • Hálózati nyomtatók kezelése és hiba elhárítása
  • Beléptetők adminisztrálása, hiba diagnosztizálása és külsős üzemeltető bevonásával hiba elhárítása
  • Informatikai fejlesztések tervezésénél és megvalósításánál aktív közreműködés
  • Belső ügyféligények adminisztrálása a jegykezelő rendszerben
  • Szerverüzemeltetők munkájának segítése
  • Hiba diagnosztizálás és elhárítás esetén angol nyelven kapcsolattartás a központi üzemeltetéssel

Jelölttel szembeni elvárások:

  • Alapvető informatikai ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Csapatmunka, jó problémamegoldó készség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Eredményorientált, megoldáskereső szemlélet
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Előnyt jelenthet:

  • Informatikai végzettség
  • Microsoft kliens oldali üzemeltetési ismeretek, gyakorlat
  • Szakmai ismeretek gyors és hatékony elsajátításának és alkalmazásának képessége

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, barátságos, vidám, lendületes csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Béren kívüli juttatások

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, pályázati anyagodat (motivációs levél, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz) a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: hr[@]snt.hu