IT ügyfélszolgálati munkatárs

Cégünk munkatársat keres jelenlegi és jövőbeni ügyfélkörében végzett üzemeltetési és támogatási tevékenység támogatására, IT ügyfélszolgálati munkatárs munkakörbe. A munka végzés cégünk budaörsi telephelyén történik. A munkakör részét képezi:

Feladat

  • Ügyféligények rögzítése
  • Hibajegyek életciklusának nyomon követése
  • Üzemeltető és támogató kollégák munkájának segítése
  • Szolgáltatásmenedzserek munkájának segítése
  • Rendszeres és eseti riportolási feladatok támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Jó kommunikációs készség
  • Alapvető informatikai ismeretek
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Csapatmunka, jó problémamegoldó készség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Eredményorientált, megoldáskereső szemlélet
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Fiatalos, barátságos, vidám, lendületes csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Feladatnak megfelelő kompenzáció
  • Béren kívüli juttatások

Előny

  • Informatikai végzettség
  • Hálózat és biztonsági ismeretek
  • Szakmai ismeretek gyors és hatékony elsajátításának és alkalmazásának képessége

Egyéb információ

  • Teljes idős, alkalmazotti munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, pályázati anyagodat (motivációs levél, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz) a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk › hr@snt.hu