IT Szolgáltatás Menedzser

A hazai IT piac meghatározó szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint tizenhét éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keresünk:

Feladat

  • Ügyfeleinkkel megkötött informatikai üzemeltetési és támogatási szerződések minőségi paramétereinek folyamatos biztosítása
  • Vállalatunk képviselete az érintett ügyfeleknél, az ügyfelek képviselete házon belül
  • Rendszeres időközönként szolgáltatási riportok összeállítása
  • Ügyfelekkel történő helyszíni egyeztetések lebonyolítása
  • Részvétel a szerződésekkel kapcsolatos rövid-, közép- és hosszútávú tervezésekben

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Kiváló szervező és érdekérvényesítő készség
  • Jó problémamegoldó készség, higgadtság
  • Kitűnő írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2-3 év szolgáltatás menedzsment tapasztalat
  • IT szolgáltatással kapcsolatos rendszerek ismerete (Service desk, stb.)
  • Informatikai, hálózati technológiák alapvető ismerete
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Fiatalos, barátságos, vidám, lendületes csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Feladatnak megfelelő kompenzáció
  • Béren kívüli juttatások

Előny

  • ITIL ismeretek

Egyéb információ

  • Teljes idős, alkalmazotti munkalehetőség

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat küldd el emailben › dorottya.sipos@snt.hu