IT Security Üzletág Vezető

A hazai IT piac dinamikusan fejlődő szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint tizenkilenc éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó IT Security üzletágunk élére keressük leendő kollégánkat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • vállalati stratégia tervezésében való részvétel, adott üzletágra vonatkozó pénzügyi célok elérésének támogatása
  • üzletág portfóliójának képviselete, azzal kapcsolatos döntések meghozatala
  • stratégiai erőforrásgazdálkodás
  • Key Account Menedzserek munkájának támogatása proaktív szakmai ügyfélkezeléssel
  • komplex, üzletágakon átívelő ajánlatok szakmai menedzsmentje
  • adott projektekre vonatkozó technológiai döntések meghozatala
  • projektek megvalósításnak ellenőrzése, probléma esetén beavatkozás
  • szállítókkal, partnerekkel történő kapcsolattartás, alvállalkozók minősítése
  • a beosztott vezetők és munkatársak irányítása, támogatása és fejlesztése, munkatársak elkötelezettségének növelése

Szakmai és készségbeli elvárások:

  • felsőfokú műszaki vagy informatikai végzettség
  • minimum 5 év vezetői tapasztalat
  • minimum 5 év IT biztonság területen szerzett szakértői tapasztalat
  • stratégiai gondolkodásmód, proaktivitás, önállóság
  • kiváló kommunikációs készség
  • eredményorientált, megoldáskereső személyiség
  • minimum középfokú angol nyelvtudás
  • „B” kategóriás járművezetői engedély

Előny:

  • egyetemi végzettség
  • ITIL szerinti működésben szerzett tapasztalat
  • műszaki projekt menedzsment tapasztalat
  • CISA, CISM, CSSP minősítés
  • IT biztonsági technológiai minősítések megléte

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Nagy szaktudással rendelkező, lendületes csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Versenyképes kompenzáció
  • Vállalati gépjármű
  • Rugalmas munkaidő
Scroll to Top