Infor junior pénzügyi tanácsadó

A hazai IT piac meghatározó szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint tizenhét éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keresünk, budaörsi telephelyünkre JUNIOR INFOR pénzügyi tanácsadó munkatársat, teljes munkaidőben. A junior tanácsadó kolléga tanfolyamon vesz részt, ahol az INFOR pénzügyi és kapcsolódó modulok elsajátíthatók, sikeres vizsga után további mélyebb ismereteket szerezhet senior tanácsadó kollégáinktól.

Feladat

  • presales tevékenységek ellátása: prezentációk, bemutatók tartása
  • oktatási anyagok, prezentációs anyagok készítése
  • angol szoftververzió fordítása magyar nyelvre
  • részvétel helpdesk, support tevékenységek ellátásában
  • ipari, kereskedelmi, szolgáltató vállalatok pénzügyi, számviteli folyamatainak, kontrolling igényeinek felmérése, majd Infor LN-ben történő leképezése, modellezése
  • rendszerbevezetések során a pénzügy és számvitel és kontrolling területhez kapcsolódó tanácsadói és dokumentációs feladatok ellátása
  • rendszerbevezetésekhez kapcsolódó oktatások
  • részvétel új szoftverfunkciók tervezésében és tesztelésében
  • részvétel a magyar honosított verzió tervezésében és tesztelésében

Az álláshoz tartozó elvárások

  • felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő utolsó éves felsőfokú tanulmány (közgazdasági, pénzügyi szakirányon)
  • informatikai beállítottság
  • kommunikáció képes angol nyelv
  • minőségorientált hozzáállás
  • jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Fiatalos, barátságos, vidám, lendületes csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes kompenzációs csomag

Előny

  • egy bevezetési projektben való tanácsadói részvétel
  • német nyelv (szóban és írásban)
  • Informatikus/Programozó matematikus/Mérnök egyetemi diploma
  • SQL, Microsoft, java, security/network fejlesztő, rendszeradmin tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, pályázati anyagodat (motivációs levél, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz) a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk › dorottya.sipos@snt.hu