HR koordinátor

A hazai IT piac dinamikusan fejlődő szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint tizenhét éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keresünk:

Dolgozz nálunk, mert:

  • A HR területet stratégiai fontossággal kezeljük
  • Fiatalos, barátságos, vidám, lendületes csapat vagyunk
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatokat vállalhatsz
  • Versenyképes juttatási csomagot és béren kívüli juttatásokat kapsz
  • Modern munkakörnyezetet biztosítunk
  • Rugalmas munkavégzésedet (home office) támogatjuk

Ezeket a feladatokat tervezzük Neked:

  • HR terület munkájának támogatása
  • Képzések szervezése, megvalósulásuk nyomonkövetése, elégedettség visszamérése
  • Új belépők beilleszkedését támogató program koordinálása
  • Aktív részvétel belső rendezvények szervezésében
  • HR folyamatok adminisztratív támogatása
  • Egyéb HR projektekben való részvétel

Ezeket várjuk el Tőled:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • Precíz munkavégzés, eredményorientáltság
  • Jó szervezőkészség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Előny lehet a kiválasztás során:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, pályázati anyagodat (motivációs levél, magyar nyelvű szakmai önéletrajz) a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk › hr[@]snt.hu