HR generalista

A hazai IT piac dinamikusan fejlődő szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint tizenhét éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keresünk:

HR generalista (toborzási fókusszal)

Dolgozz nálunk, mert:

  • A HR területet stratégiai fontossággal kezeljük
  • Fiatalos, barátságos, vidám, lendületes csapat vagyunk
  • Modern munkakörnyezetet biztosítunk
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatokat vállalhatsz
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • Versenyképes juttatási csomagot és béren kívüli juttatásokat kapsz
  • Rugalmas munkavégzésedet (home office) támogatjuk

Ezeket a feladatokat tervezzük Neked:

  • Toborzási és kiválasztási folyamatok működtetése és fejlesztése
  • Részvétel a munkaerő tervezésben, kapcsolattartás az érintett vezetőkkel, munkaerő-igények felvétele
  • Potenciális jelöltek felkutatása, megszólítása és elkötelezése
  • Kapcsolattartás külsős tanácsadó cégekkel, toborzási partnerekkel
  • Teljes toborzási folyamat szakmai támogatása HR oldalról, interjúkon való részvétel
  • Junior program kidolgozása és működtetése
  • Új munkatársak beilleszkedésének segítése
  • HR folyamatok adminisztratív támogatása
  • Egyéb HR projektekben való aktív részvétel főként employer branding témában
  • Részvétel belsős rendezvények szervezésében

Ezeket várjuk el Tőled:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 2 éves toborzás területen szerzett tapasztalat
  • Erős üzleti szemléletmód, önálló, nyitott, proaktív személyiség
  • Precíz munkavégzés, eredményorientáltság
  • Magas szintű együttműködési készség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás

Előny lehet a kiválasztás során:

  • Az IT munkaerőpiac ismerete
  • Innovatív toborzási ötletek
  • Junior program és Employer branding tapasztalatok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, pályázati anyagodat (motivációs levél, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz) a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: hr@snt.hu