Hálózati technikus

A hazai IT piac meghatározó szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint tizenkilenc éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keressük kollégánkat az alábbi pozícióba:

Feladat:

A cég jelenlegi és jövőbeni ügyfélkörében informatikai hálózatokkal kapcsolatos technikusi feladatok ellátása. A munkakör részét képezi

  • Kivitelezésekben történő részvétel (eszközök beszerelése, üzembehelyezése)
  • Hibaelhárítások (eszközcserék és ellenőrzések) elvégzése
  • Helyszíni felmérések elvégzése
  • Részvétel ajánlatok műszaki tartalmának elkészítésében
  • Műszaki dokumentációk (tervek, ajánlatok) elkészítésében való közreműködés
  • Részvétel az üzemeltetett rendszerek támogatásában

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki területen szerzett legalább középfokú végzettség
  • MS Office ismeret
  • Szakmai ismeretek gyors és hatékony elsajátításának és alkalmazásának képessége
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Csapatmunka, jó problémamegoldó készség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Eredményorientált, megoldáskereső kreatív személyiség
  • „B” kategóriás járművezetői engedély
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, barátságos, vidám, lendületes csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes kompenzáció
  • Rugalmas munkaidő

Előny:

  • Minél több gyártó hálózati eszközeinek ismerete (pl. Cisco, HP, Juniper)
  • Videókonferencia végberendezések összeszerelésében szerzett tapasztalat
  • Kábelezéssel kapcsolatos IT termékek és piac ismerete
  • AutoCad, Visio programok ismerete
  • Üzemeltetési tapasztalat
  • Presales területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Cisco minősítések

Egyéb információ:

  • Teljes idős, alkalmazotti munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, szakmai önéletrajzodat a pozíció megjelölésével, az alábbi e-mail címre várjuk: hr@snt.hu