A hazai IT piac dinamikusan fejlődő szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint huszonöt éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

ERP (Infor LN) gyártás tanácsadó

Feladatok:

  • Iparvállalatok gyártási, műszaki igényeinek felmérése, majd Infor LN-ben történő leképezése, modellezése
  • Üzemi automatizációs megoldás bevezetése
  • Rendszerbevezetések során a tanácsadói és dokumentációs feladatok ellátása
  • Rendszerbevezetésekhez kapcsolódó oktatások
  • Részvétel új szoftverfunkciók tervezésében és tesztelésében
  • Presales tevékenységek ellátása: prezentációk, bemutatók tartása, részvétel az ajánlatadási folyamatban
  • Oktatási anyagok, prezentációs anyagok készítése
  • Részvétel helpdesk, support tevékenységek ellátásában

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség közgazdasági/ gyártás/ logisztika vagy mérnöki szakirányon
  • Folyamatorientált gondolkodás
  • Integrált vállalatirányítási rendszer gyártás moduljának bevezetésében szerzett tapasztalat tanácsadóként vagy kulcsfelhasználóként
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Rendszerszemlélet
  • Igényes, pontos munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség
  • Jó kapcsolatteremtő- és együttműködési készség
  • Ügyfélorientáltság
  • B kategóriás jogosítvány

Előny lehet:

  • Német nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Nemzetközi bevezetési projektben való részvétel
  • Kontrolling tapasztalat
  • BI / Analytics érdeklődés, képzettség
  • Integrációs platform bevezetési tapasztalat
  • Üzemi – és raktári automatizációs megoldásban való jártasság
  • After sales service támogatásban szerzett jártasság

Amire nálunk számíthatsz:

  • Vidám, lendületes, támogató csapat
  • Sokszínű, kihívásokkal teli feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Modern munkakörnyezet és munkaeszközök
  • Családbarát hozzáállás

Szakmai fejlődés
széleskörű tapasztalatszerzés | szakmai kihívások | képzések támogatása

Stabilitás
25 éve a piacon | dinamikusan fejlődő vállalat | nemzetközi háttér

Rugalmasság
kötetlen munkaidő
home office lehetőség

Családbarát
családi programok | gyermektábor támogatás | céges gyermekprogram

Munkavállalói jóllét
modern munkahelyi környezet | csapatépítők | céges reggeli | gyümölcsnapok | öntevékeny körök | sportolási lehetőség

Scroll to Top