A hazai IT piac dinamikusan fejlődő szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint húsz éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Enterprise Platform Rendszer Architect

Feladatok:

  • A beérkező ügyféligények műszaki szempontból való feldolgozása, megértése
  • A beérkezett ügyféligényekre optimális E2E megoldás ajánlati szintű kidolgozása
  • Az elkészített megoldások ügyféllel történő egyeztetése és a kereskedelmi tárgyalások támogatása
  • Meglévő ügyfeleknél fejlesztési lehetőségek azonosítása, ajánlati szintű kidolgozása és műszaki egyeztetése az ügyféllel
  • Projektek műszaki vezetése a high-level tervezéstől a projekt feladat átadásáig
  • A projekt feladatok optimális megoldásának kidolgozása az ügyféllel és projekt műszaki csapatával közösen
  • Az ügyfél oldali change igények műszaki kezelése és azokra optimális megoldás kidolgozása
  • Konzultáció biztosítása a felmerült üzemeltetési és ügyfél change igények kezelésében.
  • Az S&T szolgáltatásainak naprakészen tartása és fejlesztési javaslatok új szolgáltatásokra vagy új technológiai irányok bevezetésére az iparági trendek követésével
  • Tudásmegosztás az implementált projektek és új technológiák vonatkozásában

Téged keresünk, ha:

A következő technológiai ismeretekkel és legalább 5 év szakmai tapasztalattal rendelkezel:

  • Platformok és technológiák architectúrális ismerete
    • Server platformok
    • Tárolóplatformok
    • Mentési rendszerek ismerete
    • Virtualizációs ismeretek
    • Cloud automatizációs platformok
  • Opensource technológiák architectúrális ismerete
    • Linux disztribúciók
    • Adatbázis technológiák
    • Container technológiák
  • Microsoft technológiák funkcionális, elméleti szintű ismerete
    • Azure IaaS, PaaS, SaaS
    • Alap infrastruktúra szolgáltatások, mint pl. DNS, DHCP, Active Directory
    • Productivity (O365, M65, Sharepoint)
    • Data&AI
  • Hálózati és Security technológiák funkcionális, elméleti szintű ismerete. (Minél több a felsorolt hálózati technológiák közül):
    • Layer2 és Layer3 technológiák, LAN, WAN, WLAN technológiák, Software Defined networking megoldások Cisco ACI, Cisco DNA, Unified Communications megoldások, Hálózatmenedzsment és monitoring megoldások
    • Határvédelem, dDOS védelem, IPS/IDS védelem, Access Control, VPN technológiák, Hardening és patch menedzsment, Többfaktoros authentikáció, Végpontvédelem, APT védelem, Tartalomszűrés, Mobil biztonság és végpontvédelem, Felhőtechnológiák védelme, Naplóelemzés
  • Angol nyelvtudásod tárgyalási szintű
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség jellemez
  • Megoldásorientált, kreatív gondolkozású vagy
  • Koordinációban, projektműködésben és prezentációk megtartásában van gyakorlatod
  • Szeretsz csapatban dolgozni és ügyfélorientált vagy

Amire nálunk számíthatsz:

  • Sokszínű, kihívásokkal teli feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Lendületes, támogató csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Munkaeszközök (laptop, mobil)
  • Vállalati gépjármű
  • Családbarát hozzáállás

Szakmai fejlődés
széleskörű tapasztalatszerzés | szakmai kihívások | képzések támogatása

Stabilitás
25 éve a piacon | dinamikusan fejlődő vállalat | nemzetközi háttér

Rugalmasság
kötetlen munkaidő
home office lehetőség

Családbarát
családi programok | gyermektábor támogatás | céges gyermekprogram

Munkavállalói jóllét
modern munkahelyi környezet | csapatépítők | céges reggeli | gyümölcsnapok | öntevékeny körök | sportolási lehetőség

Scroll to Top