A hazai IT piac dinamikusan fejlődő szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint húsz éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Cisco Security rendszermérnök

Feladatok:

  • Cisco Security portfolió elemek és technológiák naprakész ismerete
  • Ügyféligények szakmai szempontból történő azonosítása
  • Megfelelő műszaki megoldások kidolgozása
  • Ajánlatok műszaki tartalmának és árkalkulációjának elkészítése
  • Implementáció
  • Tervezéshez, implementáláshoz és átadáshoz szükséges műszaki dokumentációk elkészítése
  • Részvétel az üzemeltetett rendszerek magas szintű támogatásában

Elvárások:

  • Minimum 3 év tapasztalat Cisco Security megoldások területén:
    • Cisco Identity Services Engine (ISE)
    • Cisco ASA és Firepower tűzfal rendszerek
    • IPS és Malware védelmi megoldások
    • Felhő alapú védelmi rendszerek
    • Posture ellenőrzési megoldások
    • VPN megoldások
    • Web és e-mail biztonság
    • Hálózat szegmentáció
    • TrustSec és pxGrid technológiák
  • Minimum 3 év tapasztalat az alábbi Cisco hálózati megoldások területén:
    • Cisco Wi-Fi megoldások integrációs ismerete
    • Cisco LAN rendszerek integrációs ismerete
      • 802.1x és L2 security
    • Cisco IOS alapú VPN megoldások
  • Kliens operációs rendszerek (Windows, Android, iOS) képességeinek és biztonsági beállításainak ismerete és kezelése
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Csapatmunka, jó problémamegoldó készség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Eredményorientált, megoldáskereső személyiség
  • „B” kategóriás járművezetői engedély
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előny:

  • CCNP Security minősítés
  • Integrációs tapasztalat külső IT rendszerekhez:
    • Microsoft Active Directory
    • SCCM és egyéb patch menedzsment rendszerek
    • PKI rendszerek
    • mobil platformok

Amit kínálunk:

  • Lendületes, támogató csapat
  • Sokszínű, kihívásokkal teli feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Home Office lehetőség
  • Modern munkakörnyezet és munkaeszközök
  • Családbarát hozzáállás
  • Munkába járás támogatás vagy vállalati gépjármű

Szakmai fejlődés
széleskörű tapasztalatszerzés | szakmai kihívások | képzések támogatása

Stabilitás
25 éve a piacon | dinamikusan fejlődő vállalat | nemzetközi háttér

Rugalmasság
kötetlen munkaidő
home office lehetőség

Családbarát
családi programok | gyermektábor támogatás | céges gyermekprogram

Munkavállalói jóllét
modern munkahelyi környezet | csapatépítők | céges reggeli | gyümölcsnapok | öntevékeny körök | sportolási lehetőség

Scroll to Top