Avaya Engineer

A hazai IT piac meghatározó szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint tizenhét éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keressük kollégánkat az alábbi pozícióba:

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Avaya berendezések telepítése, felprogramozása
  • Avaya berendezések üzemeltetése (helyszínen vagy távolról)
  • Dokumentációk készítése
  • Hiba detektálás, javítás (helyszínen vagy távolról)
  • Rendszertervezés
  • VoIP/SIP rendszerek üzemeltetése, karbantartása, telepítése
  • Application megoldások implementációja, üzemeltetése
  • Együttműködés a megrendelőkkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Avaya Aura presales, install és maintenance tapasztalat
  • CM, SM, SMGR, SBCE tudás és tapasztalat
  • Call Center ismeretek
  • Műszaki angol nyelvtudás (középfokú)
  • Windows ismeretek
  • B típusú jogosítvány
  • Jó problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelenthet:

  • Unix és Adatbázis ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Modern munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkavégzés (home office) támogatása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzodat a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: hr@snt.hu