Adatközponti rendszermérnök

A hazai IT piac dinamikusan fejlődő szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint húsz éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keresünk:

Adatközponti rendszermérnököt

Feladatok:

  • Üzleti ügyfeleink részére műszaki megoldások kidolgozása
  • Gyártói rendszerekben konfigurációk elkészítése
  • Megvalósítási dokumentációk, HLD, LLD készítése
  • Ügyfél prezentációk
  • A tervezett rendszer kivitelezése, megvalósulási dokumentáció készítése
  • A telepített rendszerek üzemeltetés támogatásának segítése
  • Szakértői készenlét biztosítása

Téged keresünk, ha:

  • Legalább 5 év szakmai tapasztalattal rendelkezel a következő technológiai területeken:
    • Cisco UCS és HyperFlex platformok konfiguráció és implementáció szintű ismerete
    • Windows és Linux operációs rendszerek gyakorlott használata
    • Dell/EMC szerverek/tárolók konfiguráció és implementáció szintű ismerete
    • HP szerverek/tárolók konfiguráció és implementáció szintű ismerete (OCA, IQ)
    • VMware, Hyper-V környezetek magabiztos szakértői ismerete
    • Brocade és Cisco MDS SAN hálózatok ismerete
  • Angol nyelvtudásod legalább társalgási szintű
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség jellemez
  • Gyorsan és hatékonyan sajátítasz el új szakmai ismereteket
  • Szeretsz csapatban dolgozni és ügyfélorientált vagy

Amire nálunk számíthatsz:

  • Sokszínű, kihívásokkal teli feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Vidám, lendületes, támogató csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Munkaeszközök (laptop, mobil)
  • Vállalati gépjármű
  • Családbarát hozzáállás
  • Rendszeres csapatépítő programok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, pályázati anyagodat (motivációs levél, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz) a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk › hr[@]snt.hu