A hazai IT piac dinamikusan fejlődő szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint húsz éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keresünk kollégát/kolléganőt az alábbi pozícióba:

Adatközponti rendszermérnököt

Feladatok:

  • Üzleti ügyfeleink részére műszaki megoldások kidolgozása
  • Gyártói rendszerekben konfigurációk elkészítése
  • Megvalósítási dokumentációk, HLD, LLD készítése
  • Ügyfél prezentációk
  • A tervezett rendszer kivitelezése, megvalósulási dokumentáció készítése
  • A telepített rendszerek üzemeltetés támogatásának segítése
  • Szakértői készenlét biztosítása

Téged keresünk, ha:

  • Legalább 5 év szakmai tapasztalattal rendelkezel a következő technológiai területeken:
    • Cisco UCS és HyperFlex platformok konfiguráció és implementáció szintű ismerete
    • Windows és Linux operációs rendszerek gyakorlott használata
    • Dell/EMC szerverek/tárolók konfiguráció és implementáció szintű ismerete
    • HP szerverek/tárolók konfiguráció és implementáció szintű ismerete (OCA, IQ)
    • VMware, Hyper-V környezetek magabiztos szakértői ismerete
    • Brocade és Cisco MDS SAN hálózatok ismerete
  • Angol nyelvtudásod legalább társalgási szintű
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség jellemez
  • Gyorsan és hatékonyan sajátítasz el új szakmai ismereteket
  • Szeretsz csapatban dolgozni és ügyfélorientált vagy

Amire nálunk számíthatsz:

  • Sokszínű, kihívásokkal teli feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Vidám, lendületes, támogató csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Munkaeszközök (laptop, mobil)
  • Családbarát hozzáállás
  • Rendszeres csapatépítő programok
  • Vállalati gépjármű

Szakmai fejlődés
széleskörű tapasztalatszerzés
szakmai kihívások
képzések támogatása

Stabilitás
25 éve a piacon
dinamikusan fejlődő vállalat
nemzetközi háttér

Rugalmasság
kötetlen munkaidő
home office lehetőség

Családbarát
családi programok
gyermektábor támogatás
céges gyermekprogram

Munkavállalói jóllét
modern munkahelyi környezet
csapatépítők
céges reggeli
gyümölcsnapok
öntevékeny körök
sportolási lehetőség

Kérdésed van? Írj nekünk a hr[@]snt.hu e-mail címre!

Scroll to Top