Webinárium
Cisco WebEx & Microsoft Teams Integráció
2020. október 27. 10:00 – 10:45
Tisztelt Partnerünk!
Csatlakozzon hozzánk online október 27-én délelőtt 10:00 – 10:45 között a Microsoft Teams felületén, és megtudhatja, milyen megoldásokat kínál a Cisco TelePresence és a Microsoft Teams együttműködés terén!
Akik számára a webinárium a leginkább hasznos lehet:
- IT szakemberek, akik Cisco kollaborációs megoldásokkal foglalkoznak;
- Üzleti döntéshozók, akik szeretnék látni, hogy milyen lehetőségek vannak a videokonferencia és a Microsoft Teams meetingek együttes használatára;
- Minden olyan nagyvállalati IT szakember, aki érdeklődik a Cisco kollaborációs megoldások iránt.
A Microsoft térnyerésével egyre több vállalat vezeti be a Teams kollaborációs megoldást. Sok tárgyalóban viszont ott vannak a kiváló minőségű Cisco TelePresence berendezések, amelyektől nem feltétlenül kell megválni az új platform bevezetésével. Az előadáson bemutatjuk, hogy milyen lehetőségek vannak a két platform együttműködésére, hogyan használhatóak a videokonferencia berendezések Teams meetingekben, és ügyfeleink milyen konstrukcióban érhetik el ezt a szolgáltatást.
Csatlakozzon hozzánk, ha szeretné megtudni:
- Hogyan tud a TelePresence videokonferencia rendszer részt venni egy Teams meetingben?
- Hogyan lehet a legegyszerűbbé tenni a csatlakozást, és milyen funkciókat lehet használni a TelePresence végponton?
- Hogyan érhető el az integrációs szolgáltatás?
Regisztráció
A regisztráció lezárult!