Security Network Engineer

Feladat

Cégünk munkatársat keres jelenlegi és jövőbeni ügyfélkörében informatikai hálózatokkal és hálózatbiztonsággal kapcsolatos rendszermérnöki feladatok ellátására. A munkakör részét képezi

  • Ügyféligények szakmai szempontból történő azonosítása
  • Megfelelő műszaki megoldások kidolgozása
  • Ajánlatok műszaki tartalmának és árkalkulációjának elkészítése
  • Implementáció
  • Tervezéshez, implementáláshoz és átadáshoz szükséges műszaki dokumentációk elkészítése
  • Részvétel az üzemeltetett rendszerek magas szintű támogatásában

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Minimum 6 év szakmai tapasztalat minél több technológiai területen az alábbiak közül:
    • Tűzfalak (Cisco ASA)
    • Kliens és L2L VPN
    • 802.1x / NAC / ISE
    • tanúsítvány alapú biztonsági megoldások
    • IPS/NGIPS
    • Malware protection
    • Enterprise Routing/Switching
    • Wi-Fi
  • Hálózat biztonsági technológiák
  • Cisco termékportfólió széleskörű gyakorlati ismerete
  • Szakmai ismeretek gyors és hatékony elsajátításának és alkalmazásának képessége
  • Minimum CCNP tudásszint
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Csapatmunka, jó problémamegoldó készség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Eredményorientált, megoldáskereső kreatív személyiség
  • Nagy munkabírás
  • „B” kategóriás járművezetői engedély
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Fiatalos, barátságos, vidám, lendületes csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes kompenzáció
  • Rugalmas munkaidő
  • Vállalati gépjármű

Előny

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Szolgáltatói hálózati tapasztalatok
  • Cisco minősítések

Egyéb információ

  • Teljes idős, alkalmazotti munkalehetőség

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat küldd el emailben › hr@snt.hu