Security Engineer

Feladat

Naplózás, alkalmazás-biztonság és szabályozási területekkel foglalkozó szakmai csapatunkba keresünk szakembert. A csoportba keresett munkatárs fókusz-területe a specializált biztonsági területeken történő rendszerüzemeltetés és rendszertámogatás valamint a kivitelezésben való aktív részvételA szállított technológiák és megoldások ismerete mellett folyamatos kihívást jelent a partnerekkel, ügyfelekkel való konzultáció, egymás segítése a technológiai illesztések hatékony megvalósítása érdekében. A kapcsolódó rendszerek számossága, típusai és megvalósítása a legtöbb esetben egyedi, valamint a verziók közötti áttérés is állandó feladatot biztosít. A társ-szakterületek így eltérőek lehetnek, az üzemeltetők mellett fejlesztők, rendszeradminisztrátorok és alkalmazásgazdák feladatait is koordinálni kell.

A munkavégzés legtöbb esetben rendezetten, üzleti munkaidőben történik, budapesti helyszíneken vagy távolról külföldi partnereinknél. Szakirányú betanulást mentor segíti, de cél az önálló munkavégzés és a szükséges magabiztosság megszerzése. Nem elvárás a feladatok azonnali megoldása a speciális szakterület sajátosságai miatt, de az elvárásokban megadott feltételek segítik a gyors betanulást.

A munkakör részét képezi

  • ügyféligények szakmai szempontból történő azonosítása
  • megfelelő műszaki megoldások kidolgozása
  • ajánlatok műszaki tartalmának és árkalkulációjának elkészítése
  • implementáció
  • tervezéshez, implementáláshoz és átadáshoz szükséges műszaki dokumentációk elkészítése
  • részvétel az üzemeltetett rendszerek magas szintű támogatásában

Az álláshoz tartozó elvárások

Minimum 3 év szakmai tapasztalat minél több technológiai területen az alábbiak közül

  • Linux/Unix alap szintű adminisztrátori ismeretek
  • Linux/Unix felhasználói ismeretek
  • Microsoft Windows Server OS alap szintű adminisztrátori ismeretek
  • Microsoft Office ismeret
  • SQL ismeret
  • No-SQL előnyt jelent
  • Legalább egy adatbáziskezelő adminisztrátori ismerete
  • Hálózati protokollok, TCP/IP működés ismerete
  • HTTP és SSL/TLS ismerete
  • Legalább két scriptnyelv (interpreter) programozási szintű ismerete

Továbbá

  • Hálózat biztonsági technológiák széleskörű gyakorlati ismerete
  • Szakmai ismeretek gyors és hatékony elsajátításának és alkalmazásának képessége
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Csapatmunka, jó problémamegoldó készség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Eredményorientált, megoldáskereső kreatív személyiség
  • Nagy munkabírás
  • „B” kategóriás járművezetői engedély
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Fiatalos, barátságos, vidám, lendületes csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes kompenzáció
  • Rugalmas munkaidő

Előny

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Linux/Unix/Windows/Adatbázis szakirányú oktatás, képesítés

Egyéb információ

  • Teljes idős, alkalmazotti munkalehetőség

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat küldd el emailben › hr@snt.hu