Projektvezető

Az S&T Consulting Hungary Kft., Magyarország meghatározó IT szakértő megoldásszállítója bővülő projektmenedzsment csapatába új munkatársat keres projektvezetői pozícióba. Agilis, önálló projektvezetőként a feladat IT implementációs, integrációs projektek vezetése főként hálózati és adatközponti infrastruktúra, biztonsági és vállalatirányítási területeken. A munkavégzés helye: Budaörs.

Feladat

  • IT projektek vezetése (hálózati és biztonsági területeken)
  • Az előkészítések (ajánlatok) aktív támogatása, projektvezetői/műszaki tartalom meghatározása
  • Projektmunkák koordinálása, kivitelezése, teljes körű felügyelete és irányítása
  • A határidők betartása, betartatása
  • Munkavégzés minőségének ellenőrzése, műszaki problémák megoldásának    koordinálása
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, alvállalkozókkal, műszaki ellenőrökkel
  • Projekt dokumentáció készítése
  • Átadási dokumentációk készítése
  • Vállalkozói teljesítések átadás/átvétel lebonyolítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a cég vezetésével

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Minimum 3-5 éves IT területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Ajánlatkészítésben szerzett gyakorlat
  • Kiváló szervező és koordináló képesség
  • Kiemelkedő problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Jogosítvány és gépjárművezetői gyakorlat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Megbízható, önálló, precíz, elkötelezett munkavégzés
  • Magabiztos fellépés
  • Számítástechnikai ismeretek (MS Office – különösen MS Project -, Sharepoint)

Jelölttel szembeni személyiségbeli elvárások

  • Precíz, önálló, hatékony munkavégzés
  • Talpraesett, energikus és közvetlen személyiség
  • Kiváló kommunikációs, prezentációs és problémamegoldó készség
  • Rugalmas hozzáállás, nyitottság
  • Együttműködésre, csapatmunkára való képesség

Előny

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (gazdasági vagy műszaki irányon)
  • PMI vagy PRINCE2 módszertan ismerete

Amit kínálunk

  • Fiatalos, barátságos, vidám, lendületes csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Béren kívüli juttatások

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat küldd el emailben › Dorottya.Sipos@ext.snt.hu