Presales Network Engineer

Feladat

Cégünk munkatársat keres jelenlegi és jövőbeni ügyfélkörében informatikai hálózatokkal kapcsolatos presales mérnöki feladatok ellátására. A munkakör részét képezi

  • sales csapat támogatása
  • ügyféligények szakmai szempontból történő azonosítása, új ügyféligények generálása
  • megfelelő műszaki megoldások kidolgozása
  • ajánlatok műszaki tartalmának és árkalkulációjának elkészítése
  • részvétel az implementációban
  • tervezéshez, implementáláshoz és átadáshoz szükséges műszaki dokumentációk elkészítése
  • részvétel az üzemeltetett rendszerek magas szintű támogatásában
  • műszaki prezentációk tartása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat minél több technológiai területen az alábbiak közül:
    • Enterprise Routing/Switching
    • Kliens és L2L VPN
    • Tűzfalak
    • 802.1x
    • Wi-Fi
    • Hálózat management, monitoring
    • DataCenter Networking
    • Unified Computing
    • WDM
    • Unified Communication
    • hálózat biztonsági technológiák
  • Cisco termékportfólió széleskörű gyakorlati ismerete
  • Szakmai ismeretek gyors és hatékony elsajátításának és alkalmazásának képessége
  • Minimum CCNP tudásszint
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Csapatmunka, jó problémamegoldó készség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Eredményorientált, megoldáskereső kreatív személyiség
  • Nagy munkabírás
  • „B” kategóriás járművezetői engedély
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Fiatalos, barátságos, vidám, lendületes csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes kompenzáció
  • Rugalmas munkaidő
  • Vállalati gépjármű

Előny

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Szolgáltatói hálózati tapasztalatok
  • Szerver virtualizációs ismeretek
  • Microsoft ismeretek
  • Cisco minősítések

Egyéb információ

  • Teljes idős, alkalmazotti munkalehetőség

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat küldd el emailben › hr@snt.hu