Hálózat, hálózat biztonság üzemeltető mérnök

A hazai IT piac meghatározó szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint tizenhét éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keresünk munkatársat, hálózat illetve hálózati biztonság üzemeltetői pozícióba.

Feladat

Jelenlegi és jövőbeni ügyfélkörében végzett távoli, elsősorban biztonsági rendszerek üzemeltetési munkákra.

  • ügyféligények határidőre történő magas szintű teljesítése
  • proaktív hibaelhárítás, megelőzés
  • rendszeres és eseti üzemeltetési feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Legalább 3 év tapasztalat hálózati eszközök üzemeltetésében
  • Hálózati kommunikációs ismeretek (TCP/IP, tűzfalak, hálózati útválasztók)
  • Informatikai ismeretek
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Csapatmunka, jó problémamegoldó készség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Eredményorientált, megoldáskereső szemlélet
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Fiatalos, barátságos, vidám, lendületes csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Béren kívüli juttatások

Előny

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • CCNA, CCNP, CCSA, CCSE, NSE minősítések megléte
  • Hálózat biztonsági technológiák ismerete
  • Végponti és mobil biztonsági megoldások ismerete
  • Szakmai ismeretek gyors és hatékony elsajátításának és alkalmazásának képessége

Egyéb információ

  • Teljes idős, alkalmazotti munkalehetőség
  • Munkavégzés helye: Budaörs

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat küldd el emailben › hr@snt.hu